• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • “Şu an ispatlananlar, bir zamanlar sadece tasavvurdu.” Atasözü

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Murat (07/12/2018 12:23)
Konu : Faik öğretmenim
Mesaj : Matematik demek faik hoca demek. İlköğretim den beri yanımda olan hocam sayesinde bugün makine mühendisliğinde okuyorum. Hakkınız ödenmez hocam.
"Güzel dileklerin için teşekkür ederim. Yoğun tempoda çalıştığımız İstanbul'da senin gibi Özel öğrencilerle matematik dersi çalışmak bir Matematik öğretmeni için de çok güzel oluyor. Başarılarının devamını dilerim."
Faik UFAK
Hazal (07/12/2018 11:37)
Konu : Teşekkürler
Mesaj : Sizi burada görmek çok güzel. Bana bütün sabrınızla matematiğin mantığını öğrettiniz. Ve artık benim için matematik korkulu rüya olmadı. Emeklerinizle şuan moleküler biyoloji ve genetik okuyorum. Üniversiteyi kazandım. Teşekkür ederim hocam.
"Teşekkür ederim bu güzel dileklerin için. İstediğin bölümü kazanmışsın umarım üniversite okurken yapman gerekenleri unutmazsın. Üniversitede sosyal aktivitelerini gerçekleştirip ama liseye hazırlandığın gibi disiplinli bir şekilde derslerine çalışacağını biliyorum. Başarılarının devamını diliyorum."
Faik UFAK
Meltem (06/12/2018 20:11)
Konu : Sonsuz teşekkür
Mesaj : İlk önce matematiğe karşı önyargımı yıktım daha sonra anladımki matematik öğrenilince diğer derslerde de fikir yürütmen kolaylaşıyor. Bana hem matematiği hemde pratik yöntemleri öğrenmemi sağlayan hocam size sonsuz teşekkür ederim. İyiki varsınız.
"Güzel dileklerin için teşekkür ederim. Matematiğe olan ön yargı çoğunlukla karşımıza çıkıyor. (Önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur.) Parantez içine bakma Matematikteki ön yargıyı kırmak bire birde çok kolay oluyor. Başarılarının devamını dilerim."
Faik UFAK
Ali (06/12/2018 20:03)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Bana matematiği sevdiren hocam sayesinde hem notlarımı yükselttim hemde istediğim liseye girdim. Sırada üniversite var. Çok teşekkür ederim hocam emekleriniz için.
"Güzel dileklerin için teşekkür ederim. Gönlündeki üniversiteyi kazanman dileğiyle başarılar dilerim."
Faik UFAK
Ramazan (05/12/2018 15:46)
Konu : Teşekkür
Mesaj : TEOG sınavını kazanmamı sağlayan öğretmenim şimdi lisede matematikteki başarımı size borçluyum. İyi ki varsınız.
"Güzel dileklerin için teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum."
Faik UFAK
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret1617